Type of accommodation
all
Clipboard (10 ofert)

Wernisaż wystawy zdjęć Edyty Steć "4313 kilometrów"

Wernisaż wystawy zdjęć Edyty Steć "4313 kilometrów"
 
Edyta Steć, jest fotografką, foto reportażystką, na co dzień mieszkającą i pracującą w Gdańsku.
gdzie?Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
kiedy?6 of August 2017 od 18:30 do 21:00
organizatorKlubogaleria Bunkier

"4313 kilometrów", jest reportażem podróżniczym, serią portretów, które wykonane zostały w trakcie 28-dniowej podróży po Tajlandii i Laos. Autorką jest Edyta Steć, której w znakomity sposób udało się zamknąć w kadrze różne obrazy z Bangkoku, który na codzień tętni życiem z Van Vieng, gdzie spotkamy mnóstwo turystów oraz z dzikich, bardzo rzadko odwiedzanych części Azji. Część z nich ukazuje rutynę z jaką zmagamy się każdego dnia, inne pokazują sielankowe dzieciństwo, które nie zostało jeszcze zdominowane przez technologie czy podporządkowane europejskim standardom życia.

Wystawa składa się z portretów wykonanych przez Edytę Steć, będących częścią projektu pod tytułem "Another Happy Face", którego bohaterami są pełni szczęścia i radości ludzie, ale także z portretów osób pogrążonych w zadumie, smutnych, "złapanych" podczas przemieszczania się środkami komunikacji publicznej.

Edyta Steć, jest fotografką, foto reportażystką, na co dzień mieszkającą i pracującą w Gdańsku. Jest inżynierem, przez jakiś czas pracowała przy projektowaniu instalacji. Jednakże w ostateczności całe swoje życie zawodowe, poświeciła na fotografię. Oddaje się temu całą sobą, od kilkunastu lat jej wiernym towarzyszem jest właśnie aparat, bowiem już w szkole średniej fotografowała wszystkie szkolne uroczystości. Studiując na Politechnice, również jako fotograf podejmowała się współpracy z radą studentów.

Looking for accommodation in Gdańsku? Nie szukaj dalej.Check our accommodation offer in Gdańsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6 sierpnia od godziny 18:30 do 21:00 do Bunkier Clubu w Gdańsku. Organizatorem wystawy jest Klubogaleria Bunkier.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl